الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ
25 - رمضان - 1442 هـ
07 - 05 - 2021 مـ
۱۷- اردیبهشت -۱۴۰۰ه.ش.
11:00 صبح
(حسب التقويم الرسمي لأمّ القرى)
ـــــــــــــــــــــ

فتوا برای انصار در مورد استغفار برای تمام بندگانی که از کوتاهی‌هایی که در امر پروردگار خود کرده‌اند، پشیمان و متحسر هستند

و علیکم السلام و رحمت و برکات و نعیم رضوان خداوند بر شما، بانوی انصاری سؤال کرده‌ است: آیا برای برادرش که می‌داند در گمراهی آشکار بوده و بر اثر بیماری کرونا فوت شده، دعا بکند؟
اما من امام مهدی ناصر محمد یمانی هر روز در قنوت نماز وسطی که نماز فجر است، دعا کرده و به درگاه پروردگارم تضرع کرده و از خدا به حق «لا اله الا هو» و به حق رحمتی که بر خود واجب نموده و به حق بزرگی نعیم رضوانش درخواست می‌کنم تمام بندگانش را که به دلیل کوتاهی‌هایی که در نزد پروردگار کرده‌اند، نادم و پشیمان هستند، مورد مغفرت خود قرار دهد و به‌خاطر این بنده‌اش، با وحی تفهیمی با آنان سخن گفته و به آنان الهام نماید تا از او به حق رحمتی که بر خود واجب کرده، درخواست [بخشش] کنند، چون آنها اصراری بر کفر خود ندارند و این از روی رحمت من بر آنان نیست، اما من از کسانی هستم که به حق شهادت می‌دهند خداوند بیش از این بنده‌اش، نسبت به آنان رحم دارد و وعده او حق است و او ارحم الراحمین است.
وسلام على المرسلين والحمد لله رب العالمين.

ولی کسانی که به کفرِ خود و ستیزه‌جویی با اولیای خداوند و باز داشتن مردم از دعوت جهانی [برای رو کردن] به راه حقِّ پروردگارشان اصرار دارند، اگر قبل از مرگ توبه نکنند، حتماً نتیجه اعمال خود را با عذاب شدن در آتش خواهند دید و این عذاب تا زمانی که خداوند اراده نماید، ادامه خواهد داشت و دلیل آن ستیزه وعناد آنان با دعوتگرانی است که مردم را با بصیرتی که از نزد پروردگار آمده‌است، به سوی خداوند دعوت می‌کنند و همچنین به دلیل این است که مردم را از تصدیق و پیروی از دعوتگر حق الهی بازمی‌دارند و راه خداوند را کژ و نادرست می‌نمایانند و از کسانی حمایت می‌کنند که مردم را از پیروی از کتاب خداوند قرآن عظیم باز می‌دارند.
آنان دشمنان خدا در میان بندگانش هستند، چون نه تنها به کفر خود بسنده نمی‌کنند، بلکه مانع استجابت دعوت حق پروردگار توسط مردم شده و با آنان جنگیده و آزارشان داده و آنان را در زندان، حبس می‌کنند. آنان نه به دعوت حق پروردگارشان ایمان می‌آورند و نه برای بندگان صالح خداوند حق آزادی عبادت قائل هستند و اجازه نمی‌دهند تا بندگان صالح خدا به حال خود باشند و پروردگارشان را عبادت کنند. آنان مجرم و دشمن خداوند هستند، چگونه خداوند از مجرمانی که مردم را از راه خدا باز می‌دارند، انتقام نگیرد و وعده او حق است و او عزیز و حکیم است.
چون جنگیدن با دعوت حق پروردگار، جنگ و محاربه با خداوند است. اینان بیش از همه در برابر خداوند الرحمن سرکشی می‌کنند و در دنیا و آخرت و در روزی که شاهدان به‌ پا می‌خیزند، برای عذاب سزاوارتر هستند و خداوند ظلم و ستمی بر بندگانش نمی‌خواهد.
وسلامٌ على المُرسلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
أخوكم خليفةُ الله وعبده المهديّ ناصر محمد اليماني
https://mahdialumma.net/showthread.p...ht=#post348311
اقتباس المشاركة :
الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ
25 - رمضان - 1442 هـ
07 - 05 - 2021 مـ
11:00 صباحًا
( حسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
ـــــــــــــــــــــ

فتوى للأنصار بالاستغفار لكافّة عباده المُتحسِّرين النَّادمين على ما فرَّطوا في جنب ربّهم ..

وعليكُم سلام الله ورحمته وبركاته ونعيم رضوانه أيّتها السّائلة الأنصاريّة التي تسأل: هل تدعو لأخيها وهي تعلم أنّه مات بمرض كورونا وهو على ضلالٍ مُبين؟

ولكنّي الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ أدعو في كلّ يوم فأتضرّع إلى ربّي في دُعاء قنوتِ الصّلاة الوسطى التي هي ( صلاة الفجر ) فأدعو الله بحق لا إله إله إلا هو وبحقّ رحمته التي كتبَ على نفسه وبحقّ عظيم نعيم رضوان نفسه أن يغفر لجميعِ عباده المُتحسّرين على ما فرّطوا في جنبِ ربّهم وأن يُلهمهُم سؤالَهُ رحمتَه التي كتب على نفسه فيكلّمهم بالتفهيم مِن شان عبده كونهم لم يعودوا مُصرّين على كُفرهم، وليسَ رحمةً منّي بهم؛ ولكنّي من الّذين يَشهدون بالحقّ أنّ الله أرحَمُ بعباده من عبده ووعدُه الحقّ وهو أرحمُ الرّاحمين، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين..

وأمّا الذين ما زالوا مُصرِّين على كُفرِهم وشِقاقِ أوليائه والصّد عن دعوةِ العالمين إلى سبيلِ الحقّ من ربّهم، فإذا لم يتوبوا قبل موتهم فحتمًا يذوقوا وبال أمرهم بعذابِ النّار إلى ما يشاءُ اللهُ بسببِ شقاقِ الدُّعاة إلى الله على بصيرةٍ من ربّهم والصّد عن التّصديق والاتِّباع لداعي الحقّ من ربِّهم ويبغونها عِوَجًا ويشُدّون أزر من يَصدّ عن اتِّباع كتابه القرآن العظيم، أولئك هم أعداءُ الله في عباده كونهم لم يكتَفوا بكُفرهم فحسب؛ بل يَصُدّون من استجاب لدعوةِ الحقّ من ربّهم فيحاربونهم ويُؤذونهم ويُثبّتونهم في السّجون، فَلا هُم الذين آمنوا بدعوة الحقّ من ربّهم ولا هُم الذين تركوا الحريّة لعباد الله الصّالحين في حالهم ليَعبُدوا ربّهم؛ أولئك هم أعداءُ الله المجرمون، فكيف لا ينتَقم الله من المُجرمين الصّادين ووعدُه الحقّ وهو العزيز الحكيم؟! ذلك بأنّهم يُحاربون الله بحرب دعوةِ الحقّ من ربّهم، أولئك هم أشدُّ على الرّحمن عِتيًّا وهُم أَولى بعذابِ الله صليًّا في الدُّنيا وفي الآخرة ويومَ يقوم الأشهاد، وما اللُه يريدُ ظلمًا للعباد.

وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
أخوكم خليفةُ الله وعبده المهديّ ناصر محمد اليماني